Post New Thread Closed Thread

LinkBack Thread Tools Display Modes
13/02/14, 22:55
Rd-Cd
Rd-Cd is offline
The World Is Yours

Threads: 486
Country: Turkey
Groans: 13
Groaned at 14 Times in 14 Posts
Mentioned: 16 Post(s)
Default Benim Projem Bölümü Kuralları

Merhaba;

"Benim Projem" bölümü için geçerli olan kurallar ve tavsiyeler aşağıdaki gibidir:

- Bu bölümün amacı projeniz üzerinde yaptığınız çalışmalar için tavsiye almak ve farklı fikirlerden yararlanmaktır.

- Konu başlıkları basit ve net olmalıdır. Projenize atacağınız başlık için sadece isim yeterli olacaktır. İsimler isteğe bağlı parantez içinde Türkçe olarak da yazılabilir. Örneğin;

The Bourne Legacy (Bourne'un Mirası) veya sadece The Bourne Legacy

Alien Collection (Yaratık Koleksiyonu) veya serisi ya da sadece Alien Collection gibi...

- Çalışmanızın nasıl ilerlediğini güncel önizleme resimlerle desteklemelisiniz. Bu resimlerin 2 boyutlu veya 3 boyutlu olarak konuya eklenmesi gerekmektedir. Görüntü boyutları en fazla 1000 pixel ve 72 dpi olmalıdır.

- Bir ay içerisinde hiçbir güncellemede bulunulmayan projeler kapatılacaktır. Eğer ara verdiyseniz veya başka bir projeyle ilgileniyorsanız "Hala çalışıyorum" gibi konunun aktif olduğunu belirten bir mesaj yazabilirsiniz.

- Konunuzu sürekli güncel tutmaya dikkat edin. Kapatılan konularınızı tekrar aktifleştirmek isterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz.

- Projeniz tamamlandığında son olarak "Proje tamamlanmıştır. Aşağıdan ulaşabilirsiniz veya buradan ulaşabilirsiniz" diye altına açtığınız konun linkini eklemelisiniz. Böylece konunuz kilitlenecektir. Ve projenin tamamlanmış haline ulaşmak isteyenler kolaylıkla erişebileceklerdir.

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Tags: , , ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University