Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
16/06/13, 20:30
Sacrer
Sacrer is offline
Allons-y!

Threads: 187
Country: Turkey
Groans: 1
Groaned at 5 Times in 5 Posts
Mentioned: 14 Post(s)
Default Man of Steel

Man of Steel

Click the image to open in full size.

BORKED

Filmin Konusu

DC Comics'in en meşhur süper kahramanı olan Superman'in köklerine, geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren son filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor; filmin senaryosu ise David S. Goyer'e ait. Filmde Clark Kent'i Henry Cavill, kötü adamı General Zod'u Michael Shannon canlandırırken kadrodaki diğer isimler arasında Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe yer alıyor.
Yeni Superman filminde Clark, nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça "farklı" bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır. Kendisini keşfestmek için çıktığı yolculuk, dünya insanlarına umut sembolü olması için de atacağı ilk adımdır...

Benim Yorumum

Bence film oyuncular ve kostüm kalitesi bakımından çok iyi iş çıkarmıştı. Ama filmin devamını getirmek için bayağı uzatmışlar. Bu yüzden de sadece görsel efektlerle etkilemeye çalışmışlar. Avatar ve Matrix'ten de biraz özenmişler. Aksiyon sahnelerindeki el kamerası tekniği de bu filme gitmemiş. Daha iyi olmasını umuyordum. Ama sanki yapımcılar da benim gibi düşünüp filmi direk sinemaya sürmüşler gibi. Fazla iyi bir bir film sayılmaz, sadece boş zamanlarınızı doldurmak için iyi bir seçenek olabilir.

Puanım

7,5/10

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
29/11/13, 18:45
I Love CoverTR :))

Threads: 632
Country: Turkey
Groans: 0
Groaned at 3 Times in 3 Posts
Mentioned: 7 Post(s)
Default Man of Steel

-İzlediğim en iyi Süperman filmi bence. Filmin bazı sahneleri birazcık uçmuş olabilir ama bu Süpermen zaten..Eğer bir yapımda "Christopher Nolan" imzası varsa, bizim evde peynir-ekmek gibi gidiyor
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Reply

Thread Tools
Display Modes

Tags: , ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University