Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes

07/01/12, 18:35
ironix
ironix is offline
I Love CoverTR :))

Threads: 7
Groans: 0
Groaned at 0 Times in 0 Posts
Mentioned: 0 Post(s)
Default Sitedeki coverları indirebilme

Kuralınıza göre 20 konu başlığı açmadan forumda ki hazır coverları indirilemiyor ki eğer cover yapmayı bilmiyorsam ya da beceremiyorsam -ki öyle zaten bu amaçlı foruma üye oldum arşivim için coverlar bulabilmek için- 20 konu başlığı oluşturup nasıl coverları indirme hakkına sahip olabileceğim ki?

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
11/01/12, 16:45
Loading...!

Threads: 1959
Country: Turkey
Groans: 10
Groaned at 27 Times in 10 Posts
Mentioned: 1 Post(s)

Quote:
Originally Posted by goqhan06 View Post
mesajlarına bakarsan görürsün , yazdığım mesajı daha önceden. Ben yazdım ama cevap gelmedi , ben veriyim coverları sen koy dedim . Ama evet yada hayır diye bile cevap gelmedi, ben ne yapıyım bu durumda?
Bunun ne anlamı var senin tasarldığın coverları benim siteye eklemin ?
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 16:52

Threads: 0

Quote:
Originally Posted by Joker View Post
Bunun ne anlamı var senin tasarldığın coverları benim siteye eklemin ?
Senin koyabilmen veya koyamıyacağını söylemende bi cevaptır, uğraşırsın veya banane dersin, veya yardımcı olursun bi şekilde, sen olmasını istediğin gibi davrandın. Benim tasarladığım bi coverın konulması o kadar çok önemli değilsede bu uygulamanız çok yanlıştır.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 16:57
Loading...!

Quote:
Senin koyabilmen veya koyamıyacağını söylemende bi cevaptır, uğraşırsın veya banane dersin, veya yardımcı olursun bi şekilde, sen olmasını istediğin gibi davrandın. Benim tasarladığım bi coverın konulması o kadar çok önemli değilsede bu uygulamanız çok yanlıştır.
Ben nediyorum siz nediyosunuz.Konu açmak hakkında yardım isteseydiniz yardım ederdim diyorum siz neden benim coverlarımı eklemedin diye sitem ediyosunuz.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 17:08

Quote:
Ben nediyorum siz nediyosunuz.Konu açmak hakkında yardım isteseydiniz yardım ederdim diyorum siz neden benim coverlarımı eklemedin diye sitem ediyosunuz.
Benim senin ziyaretçi defterine yazmamın,coverları koyamadığımı belirtmem demek , senden yardım istemediğim anlamına gelir doğru (!)
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 17:14
Loading...!

Quote:
benimde yaptığım coverlar var , fakat upload etmekle uğraşmayı sevmiyorum. Eğer bana ulaşırsan , kendi coverlarımı paylaşabilirim. benide bu şekilde silver üye yaparsan sevinirim, özel mesajını beklerim.
Yazdığın mesaj budur bir kez daha oku istersen upload yapmayı sevmiyorum konu açmayı sevmiyorum diyosun ben neye yardımcı olabilirim ki ?
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 17:51

Quote:
Yazdığın mesaj budur bir kez daha oku istersen upload yapmayı sevmiyorum konu açmayı sevmiyorum diyosun ben neye yardımcı olabilirim ki ?
Sen o mesaja olumlu veya olumsuz cevap versen ben diyeceğimki bana yardım et en azından kendim koyuyum coverları.Sen hiç cevap vermeyince ben takmıyorsun üyelerin yazılarını diye düşünürüm.
Upload etmekle, uğraşmayı sevmiyorum ,dememde ve incelediğin profilimdeki konu açma sayımla fark etmiş olmanla beraber , cover konusu için konu açıp bişi paylaşamadığımı görememen , konu açamadığımı bilmen gerekebilirdi. Eğer birileri bişi istiyorsa ya cevap verilir yada yardımcı olunur (yapabilmesi için) bizim insafiyetimizde,senin için öyle değilmiş
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 18:48
Loading...!

Quote:
Sen o mesaja olumlu veya olumsuz cevap versen ben diyeceğimki bana yardım et en azından kendim koyuyum coverları.Sen hiç cevap vermeyince ben takmıyorsun üyelerin yazılarını diye düşünürüm.
Upload etmekle, uğraşmayı sevmiyorum ,dememde ve incelediğin profilimdeki konu açma sayımla fark etmiş olmanla beraber , cover konusu için konu açıp bişi paylaşamadığımı görememen , konu açamadığımı bilmen gerekebilirdi. Eğer birileri bişi istiyorsa ya cevap verilir yada yardımcı olunur (yapabilmesi için) bizim insafiyetimizde,senin için öyle değilmiş
Size neden cevap vermediğimi açıkça yazdım anlamak istemiyosan benim sorunum değil.
Konu açmam konusunda yardımcı ol diyosun hiç çaba göstermediğin belli tasarım cover bölümüne konu açmaya çalışıyosun bu konu hakkında sayfalarca döküman hazırladım resimli anlattık heryere link koyduk daha ne yapabiliriz konu açanlar sizden çokmu zeki çok mu akıllıda konu açıyor.

Zahmet edip iki satır yazı okumassın 3-5 mb'lık dosyayı upload etmek zoruna gider bune ya... konu açma madem yap siteye bağış kullan yada git alternatif sitelerden indir ,gerçi google'da yazınca hemen çıkıyor ordan indirirsin öyle değil mi ?
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 19:25

Quote:
Size neden cevap vermediğimi açıkça yazdım anlamak istemiyosan benim sorunum değil.
Konu açmam konusunda yardımcı ol diyosun hiç çaba göstermediğin belli tasarım cover bölümüne konu açmaya çalışıyosun bu konu hakkında sayfalarca döküman hazırladım resimli anlattık heryere link koyduk daha ne yapabiliriz konu açanlar sizden çokmu zeki çok mu akıllıda konu açıyor.

Zahmet edip iki satır yazı okumassın 3-5 mb'lık dosyayı upload etmek zoruna gider bune ya... konu açma madem yap siteye bağış kullan yada git alternatif sitelerden indir ,gerçi google'da yazınca hemen çıkıyor ordan indirirsin öyle değil mi ?
İyi siz bilirsiniz, basit bişeyi büyütmeye gerek yok. Altı üstü cover niye bu kadar kasıyorsunuz bi konu açmak için , yok coverın resmiydi, linkiydi, imdb linkiydi , küçük resmiydi vs, Olacağı download linki ve sadece tanıtım resmi . Yok imandix iydi bilmem neyiydi . paylaşacak adamı vaz geçiriyorsunuz.. İnsan bişey üretiyorsa, ben üretebiliyorum diye sevinmeli , enayi durumuna düşüyorum diye düşünmemeli. Çünkü herkez üretemeyebiliyor..Ben cover yapıyorsam ve bununla başkalarının ihtiyacını göreceksem ben bundan sevinirim / hoşlanırım, enayi durumuna düşüyorum diye düşünmem.Herşey para yada menfaat demek değil , yaptığın işten zevk almak önemli olan . Ben sadece zevk için yapıyorum bu işi ,yoksa bulurum dediğim gibi google danda . Basit bişey için bu kadar kasmayın kendinizi kaç kişi yapıyorki zaten bu işi de neyin peşindesiniz bilmiyorum.Buda son mesajımdır.
iyi forumlar
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

11/01/12, 19:32
Loading...!