Post New Thread Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes

11/04/12, 03:30
Rd-Cd
Rd-Cd is offline
The World Is Yours

Threads: 486
Country: Turkey
Groans: 13
Groaned at 14 Times in 14 Posts
Mentioned: 16 Post(s)
Default CoverTR Üyelerine Özel Cover İçin Dijital Baskı Hizmeti

CoverTR Üyelerine Özel Cover İçin Dijital Baskı Hizmeti

Tüm kapak ve etiket baskı işleriniz profesyonel dijital baskı makinelerinde itina ile basılıp, titiz bir şekilde uygun boyutlarda kesilip, dikkatlice paketlenip kargo ile size gönderilir.

ÖZELLİKLER

Kağıt
Coverlar (Kapaklar) için kullanılan kağıt 170 gr 1. sınıf kuşe kağıdıdır.

Makine
Kullanılan makine profesyonel dijital baskı makinesidir. Ev tipi yazıcı vs. ile karıştırıp kıyaslama yanılgısına düşmeyin lütfen...

Click the image to open in full size.

FİYATLANDIRMA

- Tüm cover (kapak) ölçülerinin adet fiyatı 60 kuruştur. 100 adet ve üzeri 50 kuruşa düşer.

SİPARİŞ VERME

1. Adım
Bastırmak istediğiniz cover ve labelleri belirleyip rd-cd@hotmail.com adresine mail olarak gönderebilir veya siparişiniz maile sığmayacak kadar büyük ise herhangi bir siteye upload edip linkini gönderin.

Upload için örneğin "www.wetransfer.com" sitesini kullanabilirsiniz. Tek seferde ücretsiz olarak 2 gb a kadar upload yapılabiliyor.

2. Adım

Havale-EFT ile ödeme
Siparişinizdeki basılacak ürünlerin toplam tutarını aşağıdaki "Eklenmiş Dosya" eklentisinden indirip istediğiniz hesaplardan birine tam bir şekilde yatırabilirsiniz.
Not: Bu işlemi tamamladıktan sonra detaylı bir şekilde havale-eft bilgilerini göndermeyi unutmayın!

Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme
Bu yöntem "gittigidiyor.com" sitesi üzerinden yapılmaktadır. İstediğiniz herhangi bir kredi kartı veya banka kartı ile taksitli veya tek çekim ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme seçeneğini kullanmak için siz siparişinizi gönderdikten sonra adınıza özel satış açılıp size bu satışın linki yollanacaktır.
Önemli Not: Kredi kartı veya banka kartı ile yapılan ödemelerde "gittigidiyor.com" sitesinin aldığı + %10 komisyon ücreti alınacaktır.

3. Adım
Teslimatın yapılacağı adresi ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde gönderin.
Özellikle istediğiniz bir kargo şirketi varsa onu da belirtebilirsiniz.

TESLİMAT

Siparişinizin hazırlanma süreci bittiğinde ürünleriniz dikkatlice paketlenip belirttiğiniz adrese gönderilmek üzere kargoya verilir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Tüm siparişler "Yurtiçi Kargo" ile %25 indirimli olarak gönderilecektir.

REFERANSLAR

CoverTR sitesi içerisinde daha önce bu hizmeti deneyen bir kaç arkadaşımız;

" Lecter "

" Köstebek "

" Riddick "

" ffati "

" night wolf "

Tüm sorularınız için özel mesaj veya mail gönderebilirsiniz...
Attached Files >>> To able to download the attachments you need to push the THANKS button (PS. If the page doesn't renew itself automatically, press F5)

Last edited by Rd-Cd; 23/04/12 at 23:38.

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe
06/09/12, 21:35
I Love CoverTR :))

Threads: 2
Groans: 0
Groaned at 0 Times in 0 Posts
Mentioned: 1 Post(s)

kalıte dedıgin hizmet vermektir
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

08/09/12, 17:31

Threads: 727
Groans: 2
Groaned at 10 Times in 9 Posts

Sadece kapak değil, benim için çok özel bir kaç resmin baskısını rica etmiştim. Mükemmel bir kalite ve özenli bir baskıyla geldi. Bana da sadece çerçeveletip bu güzel resimlerin tadını çıkarmak kaldı. Ellerine sağlık. Çok teşekkürler. Tabii Joker'e de.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

10/09/12, 09:38

Threads: 0
Mentioned: 0 Post(s)

Merhaba dijital olarak satın aldığım oyunlarım için cover ve label yapmak istiyorum. Size bir kaç sorum var, cevaplandırırsanız çok sevinirim.

- Oyunlar için cover ve label basıyormusunuz?
- İzmir için kargo ücreti ne kadardır ve ne kadar sürede elime geçer?
- Havale ile ödeme yaptıktan sonra size ödeme bilgilerini nasıl göndericem?
- Bastığınız cover ve labeller için kutulama seçeneğiniz var mıdır, var ise ücreti ne kadar?
- Verilmesi istenen kişisel bilgiler nelerdir?
- Cover ve label baskısının dışında oyun kutularının içinde kitapçıklar var. Kitapçıkların boyutlarını size versem, kitapçık boyutunda kapak basabilirmisiniz?

Last edited by Legolas97; 10/09/12 at 09:40.
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

10/09/12, 10:20
The World Is Yours

Quote:
Originally Posted by Legolas97 View Post
Merhaba dijital olarak satın aldığım oyunlarım için cover ve label yapmak istiyorum. Size bir kaç sorum var, cevaplandırırsanız çok sevinirim.

- Bastığınız cover ve labeller için kutulama seçeneğiniz var mıdır, var ise ücreti ne kadar?
- Cover ve label baskısının dışında oyun kutularının içinde kitapçıklar var. Kitapçıkların boyutlarını size versem, kitapçık boyutunda kapak basabilirmisiniz?
Merhaba sorularınızı tek tek cevaplayabilirim;

+ Evet ikisini basabiliyoruz.
+ Kargo ücreti adrese göre farklılık gösterebiliyor, yurtiçi kargo ile %25 indirimli olarak gönderiyoruz. Sipariş ödeme alındıktan sonra işleme alınıyor. 1 gün içerisinde hazırlanıp kargoya veriliyor. Kargoda 1 veya yoğunluğa ve adrese bağlı 2 gün süre ile teslimat yapıyor.
+ Ödeme işleminden sonra ödeme yaptığınızı ve ne kadar yaptığınızı belirten bir mesaj atmanız yeterli olacaktır.
+ Kutu satışı bizde mevcut değil şuan.
+ Sadece kargo bilgileri gereklidir. (isim, soyisim, telefon ve açık adres)
+ Evet basılabilir, önlü arkalı baskı alınır ikiye katlanarak ortasına zımba basılabilir.

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

10/09/12, 13:21

Mentioned: 0 Post(s)

Quote:
Originally Posted by Rd-Cd View Post
Merhaba sorularınızı tek tek cevaplayabilirim;

+ Evet ikisini basabiliyoruz.
+ Kargo ücreti adrese göre farklılık gösterebiliyor, yurtiçi kargo ile %25 indirimli olarak gönderiyoruz. Sipariş ödeme alındıktan sonra işleme alınıyor. 1 gün içerisinde hazırlanıp kargoya veriliyor. Kargoda 1 veya yoğunluğa ve adrese bağlı 2 gün süre ile teslimat yapıyor.
+ Ödeme işleminden sonra ödeme yaptığınızı ve ne kadar yaptığınızı belirten bir mesaj atmanız yeterli olacaktır.
+ Kutu satışı bizde mevcut değil şuan.
+ Sadece kargo bilgileri gereklidir. (isim, soyisim, telefon ve açık adres)
+ Evet basılabilir, önlü arkalı baskı alınır ikiye katlanarak ortasına zımba basılabilir.
Hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa sürede sipariş vermek istiyorum. Ama aklıma bir şey takıldı bugün öğrendiğim kadarıyla bankalar 5 lira ücret alıyorlarmış. Bana biraz fazla geldi. PTT'de de aynı şekilde 5 lira alıyormuş ama PTT hesabına havale işlemi için sadece 1 lira olduğunu, ayrıca PTT'de 18 yaş sınırı olduğunu söylediler havale yapmak için bu doğru mu?
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

10/09/12, 16:26
The World Is Yours

Quote:
Originally Posted by Legolas97 View Post
Hızlı cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa sürede sipariş vermek istiyorum. Ama aklıma bir şey takıldı bugün öğrendiğim kadarıyla bankalar 5 lira ücret alıyorlarmış. Bana biraz fazla geldi. PTT'de de aynı şekilde 5 lira alıyormuş ama PTT hesabına havale işlemi için sadece 1 lira olduğunu, ayrıca PTT'de 18 yaş sınırı olduğunu söylediler havale yapmak için bu doğru mu?
Şöyle ki ptt hesabımız var yani yanılmıyorsam 100 liraya kadar havale ücreti 2 lira olması lazım ama yaş sınırı konusunda bir bilgim yok maalesef.

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

27/09/12, 22:48

Groaned at 2 Times in 2 Posts
Mentioned: 2 Post(s)

arkadaşlar bugün sipariş verdiğim coverlarım geldi. kontrollerden sonra ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. güven konusunda şüphem yoktu acaba kalitede bir sorun olabilir mi dedim ama yanılmışım. çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda raftaki resimlerinide çekince size göstereceğim. bundan sonraki tüm siparişler sende...
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

27/09/12, 22:50
The World Is Yours

Quote:
Originally Posted by night wolf View Post
arkadaşlar bugün sipariş verdiğim coverlarım geldi. kontrollerden sonra ne kadar doğru karar verdiğimi anladım. güven konusunda şüphem yoktu acaba kalitede bir sorun olabilir mi dedim ama yanılmışım. çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda raftaki resimlerinide çekince size göstereceğim. bundan sonraki tüm siparişler sende...
Ben teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

08/12/12, 21:08

Threads: 632
Groaned at 3 Times in 3 Posts
Mentioned: 7 Post(s)
Thumbs up CoverTR Üyelerine Özel Cover İçin Dijital Baskı Hizmeti

-Herşey için teşekkür ederim arkadaşım. Sayende Koleksiyonum yavaş yavaş düzene girmeye başladı. Takdiri hakeden emek veriyorsun, hayran olmamak mümkün değil. Her zaman takipçinim olduğunu bilmelisin..Bir kaç foto koyalım verdiğin emeklere karşılık. Blu-ray kutularım elime ulaştığında onlarıda eklerim siteye..

Name:  62606407 copy.jpg
Views: 99
Size:  100.2 KB
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

17/12/12, 10:49

Groaned at 2 Times in 2 Posts
Mentioned: 2 Post(s)

herkese merhaba rufael'den iki kere alışveriş yaptım. ilkindede hiç terettüt etmedim ikincisinde de çok memnunum kendisininden ve işçiliğinden kendime göre raf yaptırdım coverlarla tam dolunca resimlerini çeki paylaşırım. çekinen arkadaşlar varsa gönül rahatlıüğı ile alışveriş yapabilirler ben kefilim...
Reply With Quote

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Reply

Thread Tools
Display Modes

Tags: , , , , , , , ,

Cultural Forum | Study at Malaysian University