CoverTR - View Single Post - Bazı filmler var sevemiyorum
View Single Post

30/08/13, 01:33
ST4R
ST4R is offline
Chicago Illinois

Threads: 100
Country: Turkey
Groans: 2
Groaned at 1 Time in 1 Post
Mentioned: 3 Post(s)
Default Bazı filmler var sevemiyorum

Ya arkadaşlar ben film bağımlısı biriyim izler dururum asosyalim belki bin tane film izlemişimdir falan da neden bazı filmleri beğenemiyorum anlamıyorum mesela Matrix, LOTR, Esaretin Bedeli, Hannibal, Batman 6. his, Kelebek Etkisi Star Wars, Harry Potter Karayip Korsanları Yeşil Yol bunların hayranıyımdır.

fakat gel gelelim baba, İyi Kötü Çirkin, Dövüş Kulübü,Donnie Darko,Sıkı Dostlar,Ucuz Roman, Guguk Kuşu, Schindler'in Listesi gibi filmleri beğenemedim izledim ama sonra bir şey değişmedi herkes(çoğunluk) bu kadar severken neden ben sevemiyorum anlamış değilim. yani bende mi sorun var acaba? Baba filmini izlerken bayılacaktım 3.5 saat film ama 5 saatte bitirdim aralarla. Guguk Kuşu'nu sonuna kadar izledim sonra bakakaldım yok hiçbir şey uyandırmadı bende. sizce neden böyle oluyor benim sevmediğim alt taraftaki filmleri beğenen biri yardımcı olsun bana ya

Not: en son Gözlerindeki Sır'ı izledim o kadar iyi yoruma rağmen sonunda olan olay beni hiç cezbetmedi. Canıma tak etti ve yazmak istedim

Post Thanks

Post Groan

Instagram

Blu ray - Dvd - Cover - Kapak - Label - Tags - Türkçe