CoverTR

CoverTR (http://www.covertr.com/cover.php)
-   Polls (http://www.covertr.com/forum5/)
-   -   Site Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? (http://www.covertr.com/polls/6172-site-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz.html)

Joker 20/10/11 15:45

Site Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Site hakkındaki görüşlerinizi bir cümle yada bir kelime ile tarif etseniz ne söylerdiniz ?

karpits 03/01/12 20:54

siteniz içerik,renk temaları olmak üzere çok güzel ellerinize emeğinize sağlık.selamlar saygılar.

karpits 21/02/12 07:06

sayın admin siteniz hakkında bende oluşan fikri özetlemek gerkirse..ilk girdiğim günki gibi değil ne yazıkki..zira her ögenin altında üyeliğin haricinde ücret öde,yok yorum yaz zorlaması..size şahsım adına söyleyebileceğim,aile parasıyla okuyan bir öğrenci,kafa dağıtmak amacıyla sitenize giriş yapıyor binbir türlü yalakalık mesajı yazıyor fakat tek bir unsurdan yararlanamıyor.onu da boş ver tamam ben buradan hiç bir şekilde yaralanamayacağım bari üyeliğimi sileyim hamlesi yapıyor fakat o da ne üyelikten çıkış diye bir şey yok...lütfen üyeliğimi nasıl kabullendiyseniz,artık kullanmayacağım üyeliğimi de sonlandırın.. selamlar saygılar.

Joker 21/02/12 11:54

Quote:

Originally Posted by karpits (Post 10990)
sayın admin siteniz hakkında bende oluşan fikri özetlemek gerkirse..ilk girdiğim günki gibi değil ne yazıkki..zira her ögenin altında üyeliğin haricinde ücret öde,yok yorum yaz zorlaması..size şahsım adına söyleyebileceğim,aile parasıyla okuyan bir öğrenci,kafa dağıtmak amacıyla sitenize giriş yapıyor binbir türlü yalakalık mesajı yazıyor fakat tek bir unsurdan yararlanamıyor.onu da boş ver tamam ben buradan hiç bir şekilde yaralanamayacağım bari üyeliğimi sileyim hamlesi yapıyor fakat o da ne üyelikten çıkış diye bir şey yok...lütfen üyeliğimi nasıl kabullendiyseniz,artık kullanmayacağım üyeliğimi de sonlandırın.. selamlar saygılar.

Bu mesajı yazmadan önce ne düşündüğünüzü merak ediyorum kendi kafanızdan uydurduğunuz hayalleri yazmışsınız ben size ne mesaj yazmaya ne para ödemeye zorladım.Sadece 20 konu açın dedim bunlar cover yada label olsunlar dedim.Sence nedeni nedir ? Önceleri siteyi takip ettiğinizi yazmışsınız 25 mesaj yazmışsınız 20si "teşekkürler ellerine emeğine sağlık.selamlar saygılar." aynı mesaj bide kalmış vakit geçirmek kafa dağıtmak için burdayım yazıyosun bizim vaktimizi harcama kafamızıda dağıtma lütfen.Son olarakta yazdığım duyuruyu okursan bir zahmet belki anlarsın bunları neden yaptığımızı.

Buyur onuda aramaya vakit harcama buraya yazayım.

Quote:

Önemli Duyuru

Merhaba sayın CoverTR üyeleri 2012 yılı itibariyle sitemizde bir değişiklik yapmaya kadar verdik.Bu değişiklik site içerinsinde 20 uygun konusu olmayan üyeler sitedeki eklentileri indiremecekler.Bu kararı almamızın sebebi tamamen sitenin gelişmesi içindir.

Site içerisinde 20 konuya ulaşan üyeler Silver üye grubuna dahil edildikten sonra siteden sınırsız olarak faydanabicekler.
Açtığınız bu konular cover yada label paylaşımı olmak zorundadır.
CoverTR sitesinde paylaşılan cover yada labelleri izin almadan başka sitelerde sunum yapan üyeler kesinlikle bu gruba dahil edilmeyeceklerdir.

Silver üyelik başvuruları için aşağıdaki linkten irtibata geçin.
=>> Silver üyelik başvuruları...

Siteye konu ekleme kuralları için aşağıdaki rehberden yardım alabilirsiniz.
=>> Kurallara Uygun konu açmak

Son olarakta ben bunlarla uğramam diyorsanız siteye bağış yaparak Silver üye grubuna dahil olabilirsiniz.(Bağış bedeli 10 Euro’dur)
=>> Bağış sistemine burdan ulaşabilirsiniz.

DaveMustang 04/05/12 18:13

Açıkcası ben sitenizi eski zamanlardan beri takip ediyordum. İlk girdiğim günden beri sitenizi çok beğeniyordum ancak tek beğenmediğim noktası, bütün uploadları Hotfile' a yapmanızdı. Ancak artık onlarda olmadığı için son derece memnunum. Gerek içerik, gerek dizayn, gerek tasarımlar ve projeler oldukça başarılı. Türkiye' de bu anlamda tek site (Başka varsada bu boyutta değil) olduğunuz için çokta fayladı bir iş yapmışsınız. Şu 20 konu olayına gelirsek eğer, sitenin canlanması ve biraz daha aktif olması için uygun bir adım olarak görüyorum. Zamanında bende site yöneticiliği yaptım ve cidden sitenin canlanması için güzel bir adım. Maalesef bazı kullanıcılar bunu böyle algılayamayabiliyorlar. Zaten öyle kişilerde siteleri sömürmekten başka bir şey yapmayan tipler. Sonuç olarak ben mükemmeli işaretledim :o.

Cover-TR 06/04/13 12:08

Tek kelime ile Mükemmel

All times are GMT +2. The time now is 15:33.