CoverTR

CoverTR (http://www.covertr.com/cover.php)
-   My Project (http://www.covertr.com/forum68/)
-   -   Game Of Thrones Çalışması (http://www.covertr.com/my-project/37751-game-thrones-calismasi.html)

Riddick 16/06/14 21:21

Game Of Thrones Çalışması

1 Attachment(s)
Game Of Thrones
İyi akşamlar arkadaşlar istek üzerine game of thrones dizisinin cover'ını yapmaya başladım standart dvd kutuları, 27 mm dvd kutuları ve bluray kutuları için yapacağım çalışma aşağıdadır yorumlarınızı bekliyorum

Attachment 49438

YavuzTR 16/06/14 22:00

Merhaba çok hoş olmuş tamamlanmasını 4 gözle bekliyorum

Joker 16/06/14 23:37

Çalışma çok hoşuma gitti, sade çok şık, iki önerim var nasıl olur bilmiyorum ama,
1- sezon numarası biraz büyük geldi gözüme değişik bir şey düşünülebilir,
2- kapak siyah beyaz tonlarda harika görünüyor, ön ve arka kapaktaki oyuncular bir iki ton daha renklendirilse nasıl olur acaba ? arka plan siyah beyaz kalması koşulu ile.

Riddick 17/06/14 07:27

Quote:

Originally Posted by YavuzTR (Post 35371)
Merhaba çok hoş olmuş tamamlanmasını 4 gözle bekliyorum

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim.

Riddick 17/06/14 08:51

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Joker (Post 35376)
Çalışma çok hoşuma gitti, sade çok şık, iki önerim var nasıl olur bilmiyorum ama,
1- sezon numarası biraz büyük geldi gözüme değişik bir şey düşünülebilir,
2- kapak siyah beyaz tonlarda harika görünüyor, ön ve arka kapaktaki oyuncular bir iki ton daha renklendirilse nasıl olur acaba ? arka plan siyah beyaz kalması koşulu ile.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim hocam
1-Sezon numarasını biraz küçültüp game of thrones logosu gibi metalik bir still efekti verdim.
2- Arka planı ellemeden ön ve arka karakterlerin renk değerini yükselttim.
Bunların haricinde özel seçenekler ve bölüm listesinin olacağı kutu ekledim daha üzerinde çalışıyorum.
Attachment 49439

Joker 17/06/14 09:24

Bence güzel oldu diğer arkadaşların fikirleride önemli bekleyen çok var ama bu konuyu takip eden yok sanırım.

bayhacker80 17/06/14 09:33

Joker abi efsane goz varmis sende :) suanki hali kusursuz gibi oldu ama halen guzel bi spine setle 27 mm beklihorum :) dvd-5 ilk 3 sezonu temin ettim. Labellarimi hazirladim veya zor olmicaksa bu set icinde 5 er dvdlik labellar hazirlansa setle uyumlu daha guzel bi arsiv olabilir

Riddick 17/06/14 10:27

Quote:

Originally Posted by bayhacker80 (Post 35384)
Joker abi efsane goz varmis sende :) suanki hali kusursuz gibi oldu ama halen guzel bi spine setle 27 mm beklihorum :) dvd-5 ilk 3 sezonu temin ettim. Labellarimi hazirladim veya zor olmicaksa bu set icinde 5 er dvdlik labellar hazirlansa setle uyumlu daha guzel bi arsiv olabilir

27mm versiyonu ve label setlerinide yapacağım.

sinemaskop 17/06/14 12:36

Eline Sağlık Üstat
4. Sezon lazım acil olarak yardımcı olursan çok sevinirim

Riddick 17/06/14 13:40

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sinemaskop (Post 35388)
Eline Sağlık Üstat
4. Sezon lazım acil olarak yardımcı olursan çok sevinirim

Teşekkür ederim 4.sezon yeni bittiği için özel seçenekler daha belli olmadı belli olduktan sonra ona başlıyacağım ama böyle bir cover işinizi görürse özel mesaj ile gönderebilirim.
Attachment 49441

All times are GMT +2. The time now is 01:36.