CoverTR

CoverTR (http://www.covertr.com/cover.php)
-   Suggestions and Complaints (http://www.covertr.com/forum6/)
-   -   resimleri direk verin lütfen (http://www.covertr.com/suggestions-complaints/6309-resimleri-direk-verin-lutfen.html)

goodpower 29/10/11 20:24

resimleri direk verin lütfen

indireceğim 600-700 tane cover var ve yarısından çoğu fileservede yüklü ve oda 15 dkda bi indirtiyor premium almak istemiyorum lütfen mediafire a yükleyin veya direk verin resimleri neden txt şeklinde veriyorsunuz sunucuda yer kaplamasın diyemi : /

ST4R 29/10/11 22:04

Arkadaşım alldebrid sitesinden bedava 2 günlük deneme sürümü alarak indirebilirsin hepsini bir araya getirip ordan kopyala idm yada Jdownloader gibi program ile indir çok zamanını almaz hemde premium gerektirmez.

goodpower 29/10/11 22:27

Quote:

Originally Posted by Star.. (Post 8255)
Arkadaşım alldebrid sitesinden bedava 2 günlük deneme sürümü alarak indirebilirsin hepsini bir araya getirip ordan kopyala idm yada Jdownloader gibi program ile indir çok zamanını almaz hemde premium gerektirmez.

bende biliyorum ordan yapmayı kardeşim artık free kullanıcılar için fileserve yok denemeden yorum yapma

ST4R 29/10/11 22:52

Artık diyorsun ben önceden orayı kullanıyordum şimdi kalkmış olabilir.

goodpower 29/10/11 23:23

kusura bakma biraz sert çıktım şu fileservenin bekletmesi yüzünden :\

CcAaNn 30/10/11 01:01

Coverları direk veremeyiz sunucuda çok yer kaplar ve ücretli üyelik yapmak zorunda kalırız bu nedenle .txt şeklinde veriyoruz. Coverların hangi siteye yükleneceği de paylaşım yapan arkadaşa kalmış şu siteye yükleyin bu siteye yüklemeyin diye bir sınırlama getiremeyiz tabi siz de haklısınız free kullanıcılar için çok sorun olur cover indirmek ama bu yüklediğimiz coverlar yabancı sitelerde kredi ile indiriliyor bunu göz önüne alırsak biraz bekleyip indirmek çok büyütülecek birşey değil diye düşünüyorum.. :)

arşiv:D 01/11/11 20:00

Quote:

Originally Posted by CcAaNn (Post 8265)
Coverları direk veremeyiz sunucuda çok yer kaplar ve ücretli üyelik yapmak zorunda kalırız bu nedenle .txt şeklinde veriyoruz. Coverların hangi siteye yükleneceği de paylaşım yapan arkadaşa kalmış şu siteye yükleyin bu siteye yüklemeyin diye bir sınırlama getiremeyiz tabi siz de haklısınız free kullanıcılar için çok sorun olur cover indirmek ama bu yüklediğimiz coverlar yabancı sitelerde kredi ile indiriliyor bunu göz önüne alırsak biraz bekleyip indirmek çok büyütülecek birşey değil diye düşünüyorum.. :)

Sevgili adminim o zaman 10 20 tane txt yerine boxsetlerde tek txt içine atsanız olmazmı

Joker 01/11/11 20:08

Quote:

Originally Posted by arşiv:D (Post 8326)
Sevgili adminim o zaman 10 20 tane txt yerine boxsetlerde tek txt içine atsanız olmazmı

Bu konu hakkında çok sayıda yorum yazdım bir kez daha yazıyorum.

Sitemizin gelişimi için bir projemiz var ve bu konuda adım adım yol katediyoruz bunu ileryen zamanda tüm CoverTR üyeleri görecek.

Sistem aynı şekil devam edecek.

Saygılar
Joker
CoverTR Yönetimi

arşiv:D 01/11/11 20:10

Quote:

Originally Posted by Joker (Post 8327)
Bu konu hakkında çok sayıda yorum yazdım bir kez daha yazıyorum.

Sitemizin gelişimi için bir projemiz var ve bu konuda adım adım yol katediyoruz bunu ileryen zaman tüm CoverTR üyeleri görücek.

Sistem aynı şekil devam edicek.

Saygılar
Joker
CoverTR Yönetimi

İşallah bende duymuştum çok önceden ama bir değişiklik olmadı yakın zamanda olması dileğiyle

Joker 01/11/11 20:12

Yeterli sayıda aktif üyeye ulaştığımızda bu sistem devreye girecektir.

All times are GMT +2. The time now is 21:00.